Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Divy světa Divy světa
 portréty sedmi nových divů světa a dalších pozoruhodných míst a výtvorů Kniha představuje v pěti hlavních kapitolách stovku těch nejpozoruhodnějších míst Ameriky, Evropy, Asie, Austrálie a Afriky, ať už se jedná o výtvory přírody či lidské civilizace. Patří mezi ně mimo jiné také sedm nových divů světa, které vzešly z celosvětové internetové ankety a byly vyhlášeny 7. 7. 2007 v Lisabonu: chrámové město Mayů Chichén Itzá, socha Krista Spasitele v brazilském Rio de Janeiru, Velká čínská zeď, posvátná pevnost Inků Machu Picchu, jordánské skalní město Petra, římské Koloseum a indické mauzoleum Tádž Mahal. Pevná vazba, přebal. portréty sedmi nových divů světa a dalších pozoruhodných míst a výtvorů systematické řazení míst podle kontinentů (Amerika, Evropa, Asie, Austrálie a Afrika) a dále dle jednotlivých zemí přehledný souhrn základních turistických informací (dopravní spojení, nejvhodnější doba k návštěvě, možnosti ubytování, otevírací doba, zajímavosti apod.) mapky zobrazující polohu daného místa Rozměry knihy: 235 × 340 mm Počet stran: 208
0,0 0
449
4Home 4HOME Divy světa

Divy světa

Divy světa

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • portréty sedmi nových divů světa a dalších pozoruhodných míst a výtvorů

Kniha představuje v pěti hlavních kapitolách stovku těch nejpozoruhodnějších míst Ameriky, Evropy, Asie, Austrálie a Afriky, ať už se jedná o výtvory přírody či lidské civilizace.

Patří mezi ně mimo jiné také sedm nových divů světa, které vzešly z celosvětové internetové ankety a byly vyhlášeny 7. 7. 2007 v Lisabonu: chrámové město Mayů Chichén Itzá, socha Krista Spasitele v brazilském Rio de Janeiru, Velká čínská zeď, posvátná pevnost Inků Machu Picchu, jordánské skalní město Petra, římské Koloseum a indické mauzoleum Tádž Mahal. Pevná vazba, přebal.

  • portréty sedmi nových divů světa a dalších pozoruhodných míst a výtvorů
  • systematické řazení míst podle kontinentů (Amerika, Evropa, Asie, Austrálie a Afrika) a dále dle jednotlivých zemí
  • přehledný souhrn základních turistických informací (dopravní spojení, nejvhodnější doba k návštěvě, možnosti ubytování, otevírací doba, zajímavosti apod.)
  • mapky zobrazující polohu daného místa

Rozměry knihy: 235 × 340 mm

Počet stran: 208

 601813
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít