Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Didaktická hra Gama 7, vícebarevná Didaktická hra Gama 7, vícebarevná
 rozvoj motoriky Gama 7 obsahuje 8 tabulek se šesti obrázky ilustrujícími vývoj rostlin, zvířat a lidí. Tabulky mají u prvního (první vývojové fáze) obrázku připevněn provázek a u ostatních obrázků zářezy pro umístění provázku. CÍL - Rozvoj motoriky, seznamování se s vývojem člověka, živočišných a rostlinných druhů na zemi, rozvoj logického myšlení, samostatného učení s pomocí správného řešení na rubové straně tabulky. DOPORUČENÝZPŮSOB POUŽITÍ - Na jednom případu vysvětlete dítěti jak obrázky navzájem propojit. Propojují se umístěním provázku do zářetu u obrázků (omotáváním tabulky). Začneme obrázkem znázorňující nejstarší vývojovou fázi a pokračujeme až k obrázku ze současnosti. Správnost řešení si ověříme na rubové straně tabulky, kde je liniemi naznačen správné umístění provázku.
0,0 0
125
4Home 4HOME Didaktická hra Gama 7, vícebarevná

Didaktická hra Gama 7, vícebarevná

Výprodej

Didaktická hra Gama 7, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • rozvoj motoriky

 

Gama 7 obsahuje 8 tabulek se šesti obrázky ilustrujícími vývoj rostlin, zvířat a lidí. Tabulky mají u prvního (první vývojové fáze) obrázku připevněn provázek a u ostatních obrázků zářezy pro umístění provázku.

CÍL - Rozvoj motoriky, seznamování se s vývojem člověka, živočišných a rostlinných druhů na zemi, rozvoj logického myšlení, samostatného učení s pomocí správného řešení na rubové straně tabulky.

 

DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - Na jednom případu vysvětlete dítěti jak obrázky navzájem propojit. Propojují se umístěním provázku do zářetu u obrázků (omotáváním tabulky). Začneme obrázkem znázorňující nejstarší vývojovou fázi a pokračujeme až k obrázku ze současnosti. Správnost řešení si ověříme na rubové straně tabulky, kde je liniemi naznačen správné umístění provázku.

Barva: mix barev
Doporučený věk od: 7 let
Materiál: papír
Počet hráčů: 2
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 603166
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít