Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Didaktická hra Gama 1, vícebarevná Didaktická hra Gama 1, vícebarevná
 rozvoj všímavosti Gama 1 obsahuje 24 párů kartiček s obrázky vlajek a schématickými mapami příslušných zemí. CÍL - Rozvoj všímavosti, paměti a zeměpisných znalostí. DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - Dejte dítěti obrázek určité vlajky a jeho úkolem je přiřadit ji k mapce příslušného státu (nebo naopak). PRAVIDLA HRY (Pexeso) - Všechny obrázky se rozloží lícem dolů. Hráči střídavě obracejí dvojice kartiček, účelem je najít pár s obrázkem vlajky a odpovídající mapky příslušného státu. Pokud se hráči podaří nalézt správný pár, pokračuje ve hře. V případě, že se tak nestane, otočí hráč kartičky zpět lícem dolů a ve hře pokračuje další hráč. Vítězem je hráč, který má nejvíce příslušných dvojic.
5,0 1
125
4Home 4HOME Didaktická hra Gama 1, vícebarevná

Didaktická hra Gama 1, vícebarevná

Výprodej

Didaktická hra Gama 1, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • rozvoj všímavosti

 

Gama 1 obsahuje 24 párů kartiček s obrázky vlajek a schématickými mapami příslušných zemí. CÍL - Rozvoj všímavosti, paměti a zeměpisných znalostí. DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - Dejte dítěti obrázek určité vlajky a jeho úkolem je přiřadit ji k mapce příslušného státu (nebo naopak). PRAVIDLA HRY (Pexeso) - Všechny obrázky se rozloží lícem dolů. Hráči střídavě obracejí dvojice kartiček, účelem je najít pár s obrázkem vlajky a odpovídající mapky příslušného státu. Pokud se hráči podaří nalézt správný pár, pokračuje ve hře. V případě, že se tak nestane, otočí hráč kartičky zpět lícem dolů a ve hře pokračuje další hráč. Vítězem je hráč, který má nejvíce příslušných dvojic.

Barva: mix barev
Doporučený věk od: 6 let
Materiál: papír
Počet hráčů: 2 až 4
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 603163
Sdílet

Hodnocení

5,0 (1 hodnocení)
100 % zákazníků doporučuje

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít