Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Didaktická hra Beta 6, vícebarevná Didaktická hra Beta 6, vícebarevná
 rozvoj všímavosti, pozornosti a obrazotvornosti Beta 6 obsahuje 54 kartiček ve tvaru čtverce o rozměrech 52x52 mm. CÍL - Rozvoj všímavosti, pozornosti, obrazotvornosti, logického myšlení a soutěživého ducha. DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - Cílem je z kartiček složit šest obrázků, každý z devíti kartiček. Jedna možnost jak hrát tuto hru ve větším počtu hráčů je organizováním utkání v rychlosti skládání. Žádná z kartiček ani žádný obrázek není na okrajích logicky ukončen. To činí hru velmi obtížnou, ale zároveň neobyčejně zajímavou. Tato na první pohled velmi jednoduchá skládačka obrázků z devíti částí není zas tak jednoduchá, jak se zdá, protože obrázky nejsou logicky zakončeny, a ani předměty na nich nejsou řazeny stejným směrem, takže variant je zde opravdu velké množství a věřte tomu, že i dospělý člověk bude mít pár minut problémy obrázek složit. Hra se většinou hraje na rychlost, nejprve 1 obrázek, později 2 - 3 obrázky, podle počtu hráčů.
0,0 0
125
4Home 4HOME Didaktická hra Beta 6, vícebarevná

Didaktická hra Beta 6, vícebarevná

Výprodej

Didaktická hra Beta 6, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • rozvoj všímavosti, pozornosti a obrazotvornosti

 

Beta 6 obsahuje 54 kartiček ve tvaru čtverce o rozměrech 52x52 mm. CÍL - Rozvoj všímavosti, pozornosti, obrazotvornosti, logického myšlení a soutěživého ducha. DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - Cílem je z kartiček složit šest obrázků, každý z devíti kartiček. Jedna možnost jak hrát tuto hru ve větším počtu hráčů je organizováním utkání v rychlosti skládání. Žádná z kartiček ani žádný obrázek není na okrajích logicky ukončen. To činí hru velmi obtížnou, ale zároveň neobyčejně zajímavou.

 

Tato na první pohled velmi jednoduchá skládačka obrázků z devíti částí není zas tak jednoduchá, jak se zdá, protože obrázky nejsou logicky zakončeny, a ani předměty na nich nejsou řazeny stejným směrem, takže variant je zde opravdu velké množství a věřte tomu, že i dospělý člověk bude mít pár minut problémy obrázek složit. Hra se většinou hraje na rychlost, nejprve 1 obrázek, později 2 - 3 obrázky, podle počtu hráčů.

Barva: mix barev
Doporučený věk od: 6 let
Materiál: papír
Počet hráčů: 2 až 6
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 603161
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít