Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Didaktická hra Beta 4, vícebarevná Didaktická hra Beta 4, vícebarevná
 rozvoj logického myšlení seznamování s čísly Beta 4 obsahuje 4 hrací desky a 40 kartiček s čísly 1-10 (ztvárněných odlišnými způsoby), dvě kostky obsahující čísla 1 až 6. CÍL - Seznamování s čísly a číselnými kombinacemi, procvičování základních početních operací, rozvoj logického myšlení a motoriky rukou. DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - Nejprve kartičky položte jako "Puzzle". Pokládáním každé katičky na své místo získají děti přehled o různých zobrazeních stejného čísla (číselně nebo obrazově). 4 - 5 let: Úkolem dětí je přiřadit výsek s daným počtem symbolů ke shodné číslici, vytištěné na hrací desce. Vzhledem k tomu, že výsek je možné umístit pouze na správné místo, nejsou děti deprimovány špatným řešením a hra je více baví. Zábavnou formou se děti naučí přiřazovat počet tvarů k vytištěné číslici. 5 - 6 let: Náročnější varianta hry pro vyspělejší děti. Každý hráč (2-4) obdrží hrací desku se všemi příslušnými výseky. Po hodu dvěma kostkami může do desky vložit výseky shodné s čísly na kostkách nebo jejich součtem. Padne-li na kostkách 6 a 2 může hráč umístit tyto výseky na tato čísla nebo na výsek čísla 8, tedy součet obou kostek. Pokud nemůže doplnit žádný výsek, předá kostky dalšímu hráči. Skvělá metoda pro práci s čísly do deseti.
0,0 0
125
4Home 4HOME Didaktická hra Beta 4, vícebarevná

Didaktická hra Beta 4, vícebarevná

Výprodej

Didaktická hra Beta 4, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • rozvoj logického myšlení
  • seznamování s čísly

 

 

Beta 4 obsahuje 4 hrací desky a 40 kartiček s čísly 1-10 (ztvárněných odlišnými způsoby), dvě kostky obsahující čísla 1 až 6. CÍL - Seznamování s čísly a číselnými kombinacemi, procvičování základních početních operací, rozvoj logického myšlení a motoriky rukou. DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - Nejprve kartičky položte jako "Puzzle". Pokládáním každé katičky na své místo získají děti přehled o různých zobrazeních stejného čísla (číselně nebo obrazově).

 

4 - 5 let: Úkolem dětí je přiřadit výsek s daným počtem symbolů ke shodné číslici, vytištěné na hrací desce. Vzhledem k tomu, že výsek je možné umístit pouze na správné místo, nejsou děti deprimovány špatným řešením a hra je více baví. Zábavnou formou se děti naučí přiřazovat počet tvarů k vytištěné číslici. 5 - 6 let: Náročnější varianta hry pro vyspělejší děti. Každý hráč (2-4) obdrží hrací desku se všemi příslušnými výseky. Po hodu dvěma kostkami může do desky vložit výseky shodné s čísly na kostkách nebo jejich součtem. Padne-li na kostkách 6 a 2 může hráč umístit tyto výseky na tato čísla nebo na výsek čísla 8, tedy součet obou kostek. Pokud nemůže doplnit žádný výsek, předá kostky dalšímu hráči. Skvělá metoda pro práci s čísly do deseti.

Barva: mix barev
Doporučený věk od: 4 let
Materiál: papír
Počet hráčů: 2 až 4
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 603159
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít