Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
0,0 0
125
4Home 4HOME Didaktická hra Beta 2, vícebarevná

Didaktická hra Beta 2, vícebarevná

Výprodej

Didaktická hra Beta 2, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis

  • bestseller mezi didaktickými hrami
  • seznamování se zvířaty
  • posilování soutěžního ducha

Absolutně nejoblíbenější hra mezi dětmi. Beta 2 obsahuje 1 očíslovanou kostku, 10 obrázků zvířat rozdělených na 4 části (hlava, tělo, nohy a ocas). Zadní strana každé jednotlivé části je označena číslicí 1-4. CÍL - Seznamování se zvířaty a částmi jejich těl, rozvoj percepce a posilování soutěžního ducha. DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - Dejte dítěti 4 části jednoho obrázku (pro menší děti), z kterých si následně složí příslušné zvířátko. Pro starší děti je výhodnější samostatný výběr částí a skládání co nejvíce zvířat najednou.

 

PRO VĚK 2 - 3 ROKY - Nejprve dáme dítěti za úkol správně složit jedno zvířátko ze 4 dílů. Později přidáme další 4 díly jiného zvířátka a postupně do hry zapojíme všech 40 dílů deseti zvířátek. Při hře seznamujeme děti s vlastnostmi a odlišnostmi jednotlivých zvířátek. PRO VĚK 3 ROKY A VÍCE - Všechny díly rozložíme na stole lícem dolů. Hráči se střídají, obrací jednu kartičku za druhou a snaží se sestavit celé zvířátko. Hráči mohou po tahu obrázek vyměnit s jiným hráčem. Po výměně pokračuje další hráč. Pokud hráč sestaví celé zvířátko, hraje dvakrát a bere si další dílek. Hráč který správně sestaví nejvíce zvířátek se stává vítězem.

Barva: vícebarevná
Doporučený věk od: 3 let
Materiál: papír
Počet hráčů: 2
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 603158
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít