Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Didaktická hra Beta 2, vícebarevná Didaktická hra Beta 2, vícebarevná
 bestseller mezi didaktickými hrami seznamování se zvířaty posilování soutěžního ducha Absolutně nejoblíbenější hra mezi dětmi. Beta 2 obsahuje 1 očíslovanou kostku, 10 obrázků zvířat rozdělených na 4 části (hlava, tělo, nohy a ocas). Zadní strana každé jednotlivé části je označena číslicí 1-4. CÍL - Seznamování se zvířaty a částmi jejich těl, rozvoj percepce a posilování soutěžního ducha. DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - Dejte dítěti 4 části jednoho obrázku (pro menší děti), z kterých si následně složí příslušné zvířátko. Pro starší děti je výhodnější samostatný výběr částí a skládání co nejvíce zvířat najednou. PRO VĚK 2 - 3 ROKY - Nejprve dáme dítěti za úkol správně složit jedno zvířátko ze 4 dílů. Později přidáme další 4 díly jiného zvířátka a postupně do hry zapojíme všech 40 dílů deseti zvířátek. Při hře seznamujeme děti s vlastnostmi a odlišnostmi jednotlivých zvířátek. PRO VĚK 3 ROKY A VÍCE - Všechny díly rozložíme na stole lícem dolů. Hráči se střídají, obrací jednu kartičku za druhou a snaží se sestavit celé zvířátko. Hráči mohou po tahu obrázek vyměnit s jiným hráčem. Po výměně pokračuje další hráč. Pokud hráč sestaví celé zvířátko, hraje dvakrát a bere si další dílek. Hráč který správně sestaví nejvíce zvířátek se stává vítězem.
0,0 0
125
4Home 4HOME Didaktická hra Beta 2, vícebarevná

Didaktická hra Beta 2, vícebarevná

Výprodej

Didaktická hra Beta 2, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • bestseller mezi didaktickými hrami
  • seznamování se zvířaty
  • posilování soutěžního ducha

Absolutně nejoblíbenější hra mezi dětmi. Beta 2 obsahuje 1 očíslovanou kostku, 10 obrázků zvířat rozdělených na 4 části (hlava, tělo, nohy a ocas). Zadní strana každé jednotlivé části je označena číslicí 1-4. CÍL - Seznamování se zvířaty a částmi jejich těl, rozvoj percepce a posilování soutěžního ducha. DOPORUČENÝ ZPŮSOB POUŽITÍ - Dejte dítěti 4 části jednoho obrázku (pro menší děti), z kterých si následně složí příslušné zvířátko. Pro starší děti je výhodnější samostatný výběr částí a skládání co nejvíce zvířat najednou.

 

PRO VĚK 2 - 3 ROKY - Nejprve dáme dítěti za úkol správně složit jedno zvířátko ze 4 dílů. Později přidáme další 4 díly jiného zvířátka a postupně do hry zapojíme všech 40 dílů deseti zvířátek. Při hře seznamujeme děti s vlastnostmi a odlišnostmi jednotlivých zvířátek. PRO VĚK 3 ROKY A VÍCE - Všechny díly rozložíme na stole lícem dolů. Hráči se střídají, obrací jednu kartičku za druhou a snaží se sestavit celé zvířátko. Hráči mohou po tahu obrázek vyměnit s jiným hráčem. Po výměně pokračuje další hráč. Pokud hráč sestaví celé zvířátko, hraje dvakrát a bere si další dílek. Hráč který správně sestaví nejvíce zvířátek se stává vítězem.

Barva: mix barev
Doporučený věk od: 3 let
Materiál: papír
Počet hráčů: 2
Přibližná doba hraní: 30 až 60 min
 603158
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít