Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Dětský domeček N. 1, bříza Dětský domeček N. 1, bříza
Dětství plné vůně, her a přátelství. Dětský domeček N. 1, bříza je splněný sen pro nejmenší, kouzelný azyl pro jejich důležité rozhovory a fantazii.První finální verze domečku dala i název celé řadě výrobků, které jsou založené na strojově vyřezaných překližkových dílech kombinovaných s lakovanými prvky, spojované systémem zacvakávacích zámečků a pokud možno minimální použití kovových spojů.Tento domeček má zjednodušenou okenici a dveře, navíc vyklápěcí pult . Lavice, stůl a police se zasouvají z boku a pak zaaretují. Strop je zpevňující prvek, který celou sestavu zafixuje. Nakonec se může jednoduše nasadit střecha z polypropylenu.Specifikace materiálu: voděodolná březová překližka lakovaná
0,0 0
12569
4Home Dárky a hračky Hračky Dětský nábytek Dětský domeček N. 1, bříza

Dětský domeček N. 1, bříza

Doprava zdarma

Dětský domeček N. 1, bříza

Dostupnost: Vyprodáno

Popis

Dětství plné vůně, her a přátelství. Dětský domeček N. 1, bříza je splněný sen pro nejmenší, kouzelný azyl pro jejich důležité rozhovory a fantazii.

První finální verze domečku dala i název celé řadě výrobků, které jsou založené na strojově vyřezaných překližkových dílech kombinovaných s lakovanými prvky, spojované systémem zacvakávacích zámečků a pokud možno minimální použití kovových spojů.

Tento domeček má zjednodušenou okenici a dveře, navíc vyklápěcí pult . Lavice, stůl a police se zasouvají z boku a pak zaaretují. Strop je zpevňující prvek, který celou sestavu zafixuje. Nakonec se může jednoduše nasadit střecha z polypropylenu.

Specifikace materiálu: voděodolná březová překližka lakovaná

Barva: přírodní
Hloubka: 100 cm
Materiál: dřevo
Šířka : 113,6 cm
Výška: 112,8 cm
 502014
Sdílet
cvakhaus

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít