Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Dekorativní nástěnné hodiny Květinová holčička Dekorativní nástěnné hodiny Květinová holčička
 kouzelný motiv krystalový hodinový strojek ruční práce Nástěnné hodiny s milým jemným motivem mohou být originálním dárkem nebo zajímavou dekorací do interiéru. Hodiny jsou vybaveny precizním, krystalovým hodinovým strojkem se střední odchylkou méně než 3 sekundy za den. Hodinový strojek je napájen 1 tužkovou baterií AA, která není součástí dodávky. Rozměry: 220 x 220 x 20 mm, baleny v bílé krabičce s víkem o rozměru 235 x 235 x 40 mm Když malé slečny před usnutím zavírají oči a přejí si krásné sny, jeden takový jim dokáží přičarovat i naše kouzelné hodiny. Co takhle se proletět nad říší květin, kde stále vládne dobrá nálada, radost a štěstí? Malé bytosti, které každého odvážného snílka zavedou tam, kde se sny mění ve skutečnost.
0,0 0
349
4Home Bytové doplňky a dekorace Hodiny a budíky Dekorativní nástěnné hodiny Květinová holčička

Dekorativní nástěnné hodiny Květinová holčička

Dekorativní nástěnné hodiny Květinová holčička

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • kouzelný motiv
  • krystalový hodinový strojek
  • ruční práce

Nástěnné hodiny s milým jemným motivem mohou být originálním dárkem nebo zajímavou dekorací do interiéru. Hodiny jsou vybaveny precizním, krystalovým hodinovým strojkem se střední odchylkou méně než 3 sekundy za den.

Hodinový strojek je napájen 1 tužkovou baterií AA, která není součástí dodávky.

Rozměry: 220 x 220 x 20 mm, baleny v bílé krabičce s víkem o rozměru 235 x 235 x 40 mm

Když malé slečny před usnutím zavírají oči a přejí si krásné sny, jeden takový jim dokáží přičarovat i naše kouzelné hodiny. Co takhle se proletět nad říší květin, kde stále vládne dobrá nálada, radost a štěstí? Malé bytosti, které každého odvážného snílka zavedou tam, kde se sny mění ve skutečnost.

 501214
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít