Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Dávkovač na likér Dávkovač na likér
 Dávkovač na likér „Čůrající František". Přemýšlíte o opravdu originálním dárku pro muže? Nenajdete originálnější dárek než Čůrajícího Františka. Do zásobníku ve spodní části nalijete oblíbený alkoholický nápoj. Za sochou chlapečka je tlačítko, které když stisknete, chlapeček začne čůrat nápoj, který je v zásobníku. Vtipný dárek, který oživí každou Vaši oslavu! Užijete si s ním spousty legrace. Na dvě AA baterie, které nejsou součástí dodávky.
4,5 2
499

Dávkovač na likér

Výprodej

Dávkovač na likér

Dostupnost: Vyprodáno

PopisDávkovač na likér „Čůrající František".
Přemýšlíte o opravdu originálním dárku pro muže? Nenajdete originálnější dárek než Čůrajícího Františka. Do zásobníku ve spodní části nalijete oblíbený alkoholický nápoj. Za sochou chlapečka je tlačítko, které když stisknete, chlapeček začne čůrat nápoj, který je v zásobníku. Vtipný dárek, který oživí každou Vaši oslavu! Užijete si s ním spousty legrace. Na dvě AA baterie, které nejsou součástí dodávky.

Délka: 8 cm
Materiál: plast
Objem: 500 ml
Šířka : 8 cm
Výška: 32 cm
 500075
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít