Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Concept sáčkový vysavač VP8220 HOME CAR PET Concept sáčkový vysavač VP8220 HOME CAR PET
Sáčkový vysavač Concept VP-8220 HOME CAR PET v originálním karbonovém designu je technicky výborně vybavený vysavač připravený zvládnout domácnosti s koberci i tvrdými podlahami, s malými dětmi i domácími mazlíčky. Vysavač má 7 stupňů filtrace a také omyvatelný HEPA 10 filtr. Velkou výhodou je elektronická regulace výkonu a funkce soft start. Vysavač je vybaven speciálním turbokartáčem, který vám umožní zachytit každý chlup vašeho domácího mazlíčka. Snadná je I samostná údržba hubice, díky speciálnímu otevírání z vrchu celý kartáč rozeberete, vyčistíte a zase složíte. XL sáček o objemu 4 litry je vyroben z moderní SMS textilie, která má řadu nesporných výhod oproti klasickým papírovým sáčkům. Vzhledem ke své vysoké filtrační schopnosti na úrovni HEPA filtru 10 je ANTIBAKTERIÁLNÍ a nevadí jí zvýšená vlhkost. I díky těmto schopnostem šetří samotný motor vysavače. Drobky od dětí, zaschlé bahno z bot nebo chlupy od domácích mazlíčků? Máte ve svém autě stejné podklady? Do úzkých prostorů, pod sedačky a jiných špatně dostupných míst v autě, ale i v celém bytě, se nyní lehce dostanete extra dlouhou štěrbinovkou, která měří nadstandartních 35 cm. Česká značka Concept dává důraz především na kvalitu nabízených výrobků, a i proto si může dovolit nabídnout svým zákazníkům prodlouženou záruku. Na motor, který je u vysavačů nejvíce namáhanou částí, dává u vysavače VP8220 dokonce 5 let záruku. Pouhých 68 dB Vám zaručí, že se i při vysávání budete moct zaposlouchat do své oblíbené hudby. Ve své kategorii se jedná o jeden z nejtišších vysavačů. Velký akční rádius, až 8 m, vám zaručí dostatečný prostor pro vysávání a jistě oceníte i kovové trubky a funkci samonavíjení kabelu. Příslušenství: Speciální turbokartáč vyčistí koberce i čalouněné sedačky nebo křesla od srsti vašeho miláčka. Navíc jde snadno rozebrat a vyčistit. Podlahová hubice je určená k vysávání koberců, předložek a běhounů. Vinylové podlahy, parkety, plovoucí podlahy a linolea uklidíte pomocí parketové hubice. S hubicí do auta dlouhou 35 cm jednoduše uklídte pod sedačkami, mezi bočními panely a dveřmi - zkrátka všude tam, kam je těžké se s běžným vysavačem dostat. Hubice na čalounění s kartáčkem Vám pomůže setřít prach na nábytku, aniž by ho poškrábal nebo třeba okenní parapety. Štěrbinová hubice s prachovým kartáčkem Vám pomůže uklidit za nábytkem, za radiátory i za kuchyňskou linkou. Náhradní sáčky: SMS8200 Hmotnost příslušenství: 1,2 kg
5,0 1
2399
4Home Úklid Vysavače Podlahové vysavače Concept sáčkový vysavač VP8220 HOME CAR PET

Concept sáčkový vysavač VP8220 HOME CAR PET

Doprava zdarma

Concept sáčkový vysavač VP8220 HOME CAR PET

Dostupnost: Vyprodáno

PopisSáčkový vysavač Concept VP-8220 HOME CAR PET v originálním karbonovém designu je technicky výborně vybavený vysavač připravený zvládnout domácnosti s koberci i tvrdými podlahami, s malými dětmi i domácími mazlíčky. Vysavač má 7 stupňů filtrace a také omyvatelný HEPA 10 filtr. Velkou výhodou je elektronická regulace výkonu a funkce soft start. Vysavač je vybaven speciálním turbokartáčem, který vám umožní zachytit každý chlup vašeho domácího mazlíčka. Snadná je I samostná údržba hubice, díky speciálnímu otevírání z vrchu celý kartáč rozeberete, vyčistíte a zase složíte. XL sáček o objemu 4 litry je vyroben z moderní SMS textilie, která má řadu nesporných výhod oproti klasickým papírovým sáčkům. Vzhledem ke své vysoké filtrační schopnosti na úrovni HEPA filtru 10 je ANTIBAKTERIÁLNÍ a nevadí jí zvýšená vlhkost. I díky těmto schopnostem šetří samotný motor vysavače. Drobky od dětí, zaschlé bahno z bot nebo chlupy od domácích mazlíčků? Máte ve svém autě stejné podklady? Do úzkých prostorů, pod sedačky a jiných špatně dostupných míst v autě, ale i v celém bytě, se nyní lehce dostanete extra dlouhou štěrbinovkou, která měří nadstandartních 35 cm. Česká značka Concept dává důraz především na kvalitu nabízených výrobků, a i proto si může dovolit nabídnout svým zákazníkům prodlouženou záruku. Na motor, který je u vysavačů nejvíce namáhanou částí, dává u vysavače VP8220 dokonce 5 let záruku. Pouhých 68 dB Vám zaručí, že se i při vysávání budete moct zaposlouchat do své oblíbené hudby. Ve své kategorii se jedná o jeden z nejtišších vysavačů. Velký akční rádius, až 8 m, vám zaručí dostatečný prostor pro vysávání a jistě oceníte i kovové trubky a funkci samonavíjení kabelu.
 
 
Příslušenství:
 
  • Speciální turbokartáč vyčistí koberce i čalouněné sedačky nebo křesla od srsti vašeho miláčka. Navíc jde snadno rozebrat a vyčistit.
  • Podlahová hubice je určená k vysávání koberců, předložek a běhounů.
  • Vinylové podlahy, parkety, plovoucí podlahy a linolea uklidíte pomocí parketové hubice.
  • S hubicí do auta dlouhou 35 cm jednoduše uklídte pod sedačkami, mezi bočními panely a dveřmi - zkrátka všude tam, kam je těžké se s běžným vysavačem dostat.
  • Hubice na čalounění s kartáčkem Vám pomůže setřít prach na nábytku, aniž by ho poškrábal nebo třeba okenní parapety.
  • Štěrbinová hubice s prachovým kartáčkem Vám pomůže uklidit za nábytkem, za radiátory i za kuchyňskou linkou.
  • Náhradní sáčky: SMS8200
  • Hmotnost příslušenství: 1,2 kg

Barva: černá
Hmotnost: 4,4 kg
Objem sáčku/nádoby: 4 l
Příkon: 2200 W
Sací výkon: 520 W
Typ vysavače: Sáčkový
 883400

Související videa:

Sdílet
concept

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít