Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Classic 2001 Infrasauna Classic 2001 Infrasauna
Infrasauna Classic 2001 se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Classic 2001 umožňuje vychutnat kouzlo saunování dvěma osobám najednou. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizér a rádio/mp3 přehrávač. Zářiče V infrasauně je rozmístěno osm karbonových topidel. Ve srovnání s jinými typy karbonové zářiče tvoří tenké pásy, které vyvinou povrchovou teplotu 70 - 170 stupňů Celsia. Karbonové zářiče dosáhnou maximální teploty pomaleji, naproti tomu mají delší životnost (při saunování 3x týdně cca 90 let). Tento typ zářičů prohřeje lidské tělo rovnoměrně a do hloubky. Zdraví Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řaděnavozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech. Spotřeba Provoz infrasaun je ve srovnání s klasickými saunami výrazně úspornější. Hlavním důvodem je nižší provozní teplota. Infračervené záření proniká hluboko do tkáně, proto není třeba saunovací proceduru opakovat v několika cyklech za sebou, jako tomu je u finské sauny. Parametry: Barva skla: pískované tvrzené skloDveře: skleněné Ionizátor: ano Materiál: hemlock Napětí: 220 - 240V/50Hz Opěrka zad: Ne Osvětlení vnitřní: ano Počet osob v infrasauně: 2 Počet topidel: 8 Polička na nápoje: ano Rádio/ Mp3: ano Střešní ventilace: ano Teplotní senzor: ano Tloušťka skla: 6mm Tvar infrasauny: obdélník Typ ohřevu infrasauny: karbon Umístění ovládacího panelu: vnitřní Věšák na ručníky: Ne
0,0 0
25490
4Home Krása a zdraví Infrasauny Classic 2001 Infrasauna

Classic 2001 Infrasauna

Classic 2001 Infrasauna

Dostupnost: Vyprodáno

PopisInfrasauna Classic 2001 se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. Classic 2001 umožňuje vychutnat kouzlo saunování dvěma osobám najednou. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizér a rádio/mp3 přehrávač.
 
Zářiče
V infrasauně je rozmístěno osm karbonových topidel. Ve srovnání s jinými typy karbonové zářiče tvoří tenké pásy, které vyvinou povrchovou teplotu 70 - 170 stupňů Celsia. Karbonové zářiče dosáhnou maximální teploty pomaleji, naproti tomu mají delší životnost (při saunování 3x týdně cca 90 let). Tento typ zářičů prohřeje lidské tělo rovnoměrně a do hloubky.
 
Zdraví
Pravidelné používání infrasaun pozitivně ovlivňuje lidské zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řaděnavozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech.
 
Spotřeba
Provoz infrasaun je ve srovnání s klasickými saunami výrazně úspornější. Hlavním důvodem je nižší provozní teplota. Infračervené záření proniká hluboko do tkáně, proto není třeba saunovací proceduru opakovat v několika cyklech za sebou, jako tomu je u finské sauny.
 
Parametry:
Barva skla: pískované tvrzené sklo
Dveře: skleněné
Ionizátor: ano
Materiál: hemlock
Napětí: 220 - 240V/50Hz
Opěrka zad: Ne
Osvětlení vnitřní: ano
Počet osob v infrasauně: 2
Počet topidel: 8
Polička na nápoje: ano
Rádio/ Mp3: ano
Střešní ventilace: ano
Teplotní senzor: ano
Tloušťka skla: 6mm
Tvar infrasauny: obdélník
Typ ohřevu infrasauny: karbon
Umístění ovládacího panelu: vnitřní
Věšák na ručníky: Ne

Délka: 122 cm
Hmotnost: 110 kg
Materiál: sklo + dřevo
Příkon: 1910 W
Šířka : 107 cm
Výška: 190 cm
Záruka: 3 roky
 351935
Sdílet
marimex

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít