Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Cinknuté pokerové karty Cinknuté pokerové karty
 neodhalitelný způsob označení vypadají úplně jako klasické karty hodnota i barva karty jde přečíst z rubu POZOR - Nedoporučujeme s těmito kartami hrát o peníze Toto nejsou standardní pokerové karty, ale pěkně cinklé. Chcete se před známými vytáhnout znalostí pokerové hry a mít přitom přehled, jaké karty mají ostatní? Tak je vyzkoušejte. Na rubu karet je neodhalitelná značka, která Vám okamžitě řekne, o jakou kartu se jedná, včetně její barvy a hodnoty. Odhalit tento způsob je pro nic netušícího hráče úplně nemožný. Jediné co Vám zbývá nacvičit je už jen pravá pokrová tvář :-)Zkusit přijít na to, v čem "kouzlo" karet spočívá, můžete již podle našich ilustračních fotek.
0,0 0
89
4Home Dárky a hračky Párty a gadgets Gadgets Cinknuté pokerové karty

Cinknuté pokerové karty

Cinknuté pokerové karty

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • neodhalitelný způsob označení
  • vypadají úplně jako klasické karty
  • hodnota i barva karty jde přečíst z rubu
  • POZOR - Nedoporučujeme s těmito kartami hrát o peníze

Toto nejsou standardní pokerové karty, ale pěkně cinklé. Chcete se před známými vytáhnout znalostí pokerové hry a mít přitom přehled, jaké karty mají ostatní? Tak je vyzkoušejte. Na rubu karet je neodhalitelná značka, která Vám okamžitě řekne, o jakou kartu se jedná, včetně její barvy a hodnoty. Odhalit tento způsob je pro nic netušícího hráče úplně nemožný. Jediné co Vám zbývá nacvičit je už jen pravá pokrová tvář :-)
Zkusit přijít na to, v čem "kouzlo" karet spočívá, můžete již podle našich ilustračních fotek.

 500746
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít