Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Cif na vodní kámen čistící sprej 750 ml Cif na vodní kámen čistící sprej 750 ml
Cif na vodní kámen čisticí sprej účinně odstraňuje vodní kámen a ostatní odolné nečistoty v koupelně a zabezpečuje tak péči o čištěné povrchy.  Tento sprej ocení všichni, kteří preferují rychlý a snadný úklid. Díky této revoluční novince bude úklid koupelny jednodušší než kdykoliv předtím. Čisticí sprej totiž stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít hadříkem a koupelna bude ihned zářit čistotou!Povrchy v koupelně budou krásně čisté a lesklé. Praktická láhev s rozprašovačem Vám navíc skvěle padne do ruky!Koupelna je jedním z nejdůležitějších a nejnavštěvovanějších míst našich bytů a domů. Jelikož v ní tráví celá rodina mnoho času, musíme věnovat náležitou péči i jejímu úklidu. Chcete-li rychle a účinně zatočit s vodním kamenem a dalšími odolnými nečistotami, vyzkoušejte nový čisticí sprej Cif na vodní kámen.
4,0 7
99

Cif na vodní kámen čistící sprej 750 ml

Cif na vodní kámen čistící sprej 750 ml

Dostupnost: Vyprodáno

PopisCif na vodní kámen čisticí sprej účinně odstraňuje vodní kámen a ostatní odolné nečistoty v koupelně a zabezpečuje tak péči o čištěné povrchy.  Tento sprej ocení všichni, kteří preferují rychlý a snadný úklid. Díky této revoluční novince bude úklid koupelny jednodušší než kdykoliv předtím. Čisticí sprej totiž stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít hadříkem a koupelna bude ihned zářit čistotou!Povrchy v koupelně budou krásně čisté a lesklé. Praktická láhev s rozprašovačem Vám navíc skvěle padne do ruky!
Koupelna je jedním z nejdůležitějších a nejnavštěvovanějších míst našich bytů a domů. Jelikož v ní tráví celá rodina mnoho času, musíme věnovat náležitou péči i jejímu úklidu. Chcete-li rychle a účinně zatočit s vodním kamenem a dalšími odolnými nečistotami, vyzkoušejte nový čisticí sprej Cif na vodní kámen.

Objem: 750 ml
 800994
Sdílet
cif

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít