Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Ceramic Blade Mikrobidet MB-8200 Ceramic Blade Mikrobidet MB-8200
V Česku je bidet rozšířen poměrně málo, zejména proto, že při jeho umístění vedle klozetu narůstá prostorová náročnost. Každý se mohl pravděpodobně poprvé seznámit s bidetem na své dovolené v zahraničí v Turecku nebo v Egyptě atd...Umýváte si ruce po záchodě? Pak je tu další krok v osobní intimní hygieně. V ČR je to tak  trochu tabu, avšak již je zde velké povědomý o bidetových sedátkách (elektronických, mechanických), které jsou pro mnoho lidí finančně nebo prostorově nedostupné. Microbidet MB-8200 je řešení pro opravdu každého, kdo hledá dokonalou očistu po WC.Pro lidi, kteří trpí onemocněním konečníku např: hemeroidy je hygiena velmi bolestivá. Microbidet je velmi účinné řešení pro každého, kdo má zdravotní problémy.1.Umožňuje snadné připevnění k většině stávajících záchodových prkének.2. Ideální pro domácnosti, kanceláře, byty, motely, hotely,nemocnice, zotavovny atd.3. Přenosná a snadná montáž pouze 4 kroky k instalaci micro bidetu u Vás doma.4. Je určený pro muže, ženy, děti pro osobní hygienu a předcházení zdravotních komplikací.5. Vhodné i pro zdrravotně postižené.Specifikace: model MB-8200 je s připojením na studenou a teplou vodu. Čisticí tryska - horizontální posuvná jedna tryska s krytem. Materiál ABS, PP. Velikost trysky: 115 x 80 x 60 mm. Ovladač: 72 x 65 x 55 mm. Záruka na výrobek je dva roky.
5,0 1
1799

Ceramic Blade Mikrobidet MB-8200

Doprava zdarma

Ceramic Blade Mikrobidet MB-8200

Dostupnost: Vyprodáno

PopisV Česku je bidet rozšířen poměrně málo, zejména proto, že při jeho umístění vedle klozetu narůstá prostorová náročnost. Každý se mohl pravděpodobně poprvé seznámit s bidetem na své dovolené v zahraničí v Turecku nebo v Egyptě atd...Umýváte si ruce po záchodě? Pak je tu další krok v osobní intimní hygieně. V ČR je to tak  trochu tabu, avšak již je zde velké povědomý o bidetových sedátkách (elektronických, mechanických), které jsou pro mnoho lidí finančně nebo prostorově nedostupné. Microbidet MB-8200 je řešení pro opravdu každého, kdo hledá dokonalou očistu po WC.
 
Pro lidi, kteří trpí onemocněním konečníku např: hemeroidy je hygiena velmi bolestivá. Microbidet je velmi účinné řešení pro každého, kdo má zdravotní problémy.
 
1.Umožňuje snadné připevnění k většině stávajících záchodových prkének.
2. Ideální pro domácnosti, kanceláře, byty, motely, hotely,nemocnice, zotavovny atd.
3. Přenosná a snadná montáž pouze 4 kroky k instalaci micro bidetu u Vás doma.
4. Je určený pro muže, ženy, děti pro osobní hygienu a předcházení zdravotních komplikací.
5. Vhodné i pro zdrravotně postižené.
 
Specifikace: model MB-8200 je s připojením na studenou a teplou vodu. Čisticí tryska - horizontální posuvná jedna tryska s krytem. Materiál ABS, PP. Velikost trysky: 115 x 80 x 60 mm. Ovladač: 72 x 65 x 55 mm. Záruka na výrobek je dva roky.
 

Barva: bílá
Materiál: plast
 496403
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít