Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Ceramic Blade microbidet MB-8100 Ceramic Blade microbidet MB-8100
V Česku je bidet rozšířen poměrně málo, zejména proto, že při jeho umístění vedle klozetu narůstá prostorová náročnost. Každý se mohl pravděpodobně poprvé seznámit s bidetem na své dovolené v zahraničí v Turecku nebo v Egyptě atd...Umýváte si ruce po použití toalety? Pak je tu další krok v osobní intimní hygieně. V ČR je to tak  trochu tabu, avšak již je zde velké povědomí o bidetových sedátkách (elektronických, mechanických), které jsou pro mnoho lidí finančně nebo prostorově nedostupné. Microbidet MB-8100 je řešení pro opravdu každého, kdo hledá dokonalou očistu po WC.Pro lidi, kteří trpí onemocněním konečníku, např: hemoroidy, je hygiena velmi bolestivá. Microbidet je velmi účinné řešení pro každého, kdo má zdravotní problémy.1.Umožňuje snadné připevnění k většině stávajících záchodových prkének.2. Ideální pro domácnosti, kanceláře, byty, motely, hotely, nemocnice, zotavovny atd.3. Přesná a snadná montáž - pouze 4 kroky k instalaci microbidetu u vás doma.4. Je určený pro muže, ženy, děti pro osobní hygienu a předcházení zdravotních komplikací.5. Vhodné i pro zdravotně postižené.Specifikace: Model č. HS-B8100 s připojením na studenou vodu. Jedna Čisticí tryskhorizontální posuvná tryska s krytem. Materiál ABS, PP. Velikost trysky: 115 x 80 x 60 mm. Ovladač: 72 x 65 x 55 mm.
0,0 0
1499

Ceramic Blade microbidet MB-8100

Výprodej Doprava zdarma

Ceramic Blade microbidet MB-8100

Dostupnost: Vyprodáno

PopisV Česku je bidet rozšířen poměrně málo, zejména proto, že při jeho umístění vedle klozetu narůstá prostorová náročnost. Každý se mohl pravděpodobně poprvé seznámit s bidetem na své dovolené v zahraničí v Turecku nebo v Egyptě atd...Umýváte si ruce po použití toalety? Pak je tu další krok v osobní intimní hygieně. V ČR je to tak  trochu tabu, avšak již je zde velké povědomí o bidetových sedátkách (elektronických, mechanických), které jsou pro mnoho lidí finančně nebo prostorově nedostupné. Microbidet MB-8100 je řešení pro opravdu každého, kdo hledá dokonalou očistu po WC.
 
Pro lidi, kteří trpí onemocněním konečníku, např: hemoroidy, je hygiena velmi bolestivá. Microbidet je velmi účinné řešení pro každého, kdo má zdravotní problémy.
 
1.Umožňuje snadné připevnění k většině stávajících záchodových prkének.
2. Ideální pro domácnosti, kanceláře, byty, motely, hotely, nemocnice, zotavovny atd.
3. Přesná a snadná montáž - pouze 4 kroky k instalaci microbidetu u vás doma.
4. Je určený pro muže, ženy, děti pro osobní hygienu a předcházení zdravotních komplikací.
5. Vhodné i pro zdravotně postižené.
 
Specifikace:
Model č. HS-B8100 s připojením na studenou vodu.
Jedna Čisticí tryskhorizontální posuvná tryska s krytem.
Materiál ABS, PP.
Velikost trysky: 115 x 80 x 60 mm.
Ovladač: 72 x 65 x 55 mm.

Barva: bílá
Hmotnost: 1 kg
Materiál: plast
 592784
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít