Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Budík s terčem Budík s terčem
Budík s terčem. Také vás rozčiluje klasické zvonění budíku a s hrůzou se budíte ještě před tím, než zazvoní? Budík s terčem je skvělá novinka pro ty, kteří chystají pomstu svému budíku. Střelba povolena. V okamžiku buzení se přehraje vámi nastavená zpráva a vyskočí terčík, který musíte zasáhnout. Tím se buzení vypne. Budík i pistole vydávají zvuky jako při střelbě a zásahu. Napájení budíku: AC / DC adaptér nebo 4 x AA (nejsou součástí) Napájení pistole: 2 x AA (nejsou součástí)
0,0 0
599

Budík s terčem

Budík s terčem

Dostupnost: Vyprodáno

PopisBudík s terčem. Také vás rozčiluje klasické zvonění budíku a s hrůzou se budíte ještě před tím, než zazvoní? Budík s terčem je skvělá novinka pro ty, kteří chystají pomstu svému budíku. Střelba povolena. V okamžiku buzení se přehraje vámi nastavená zpráva a vyskočí terčík, který musíte zasáhnout. Tím se buzení vypne. Budík i pistole vydávají zvuky jako při střelbě a zásahu.

 

Napájení budíku: AC / DC adaptér nebo 4 x AA (nejsou součástí)

 

Napájení pistole: 2 x AA (nejsou součástí)

Barva: bílá
 501169
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít