Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Bezdrátová meteostanice Professional USB Bezdrátová meteostanice Professional USB
Meteostanice s předpovědí na 12 až 24 hodin s DCF hodinami a profesionální výbavou senzorů. Kromě data a času ukazuje rosný bod, efektivní teplotu (Wind Chill), vývoj tlaku za posledních 24 hodin a maximální a minimální hodnoty venkovní teploty a vlhkosti.Můžeme si nastavit funkci alarmu při překročení nastavené hodnoty rychlosti větru, úhrnu srážek, překročení vnější nebo vnitřní teploty. Součástí dodávky je SW pro zpracování naměřených údajů a USB kabel.Senzory teploty/vlhkosti vzduchu, rychlosti/směru větru a deště mohou být přimontovány na tyč. Senzor rychlosti větru a deště je propojen se senzorem teploty a vlhkosti vzduchu. Vysílač pro přenos veškerých naměřených dat je integrován v senzoru teploty/vlhkosti vzduchu. Díky tomu jsou všechny senzory umístěny na jediném místě vašeho pozemku a navíc je pro jejich napájení potřeba jen 2 baterií. Zároveň je zde také jednodušší synchronizace všech senzorů s meteorologickou stanicí.Technické parametry:Napájení senzoru: Baterie AA (2x), není součástí dodávkyNapájení stanice: Baterie AA (2x), volitelněRozsah měření vnitřní teploty: 0 - 50 °CRozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu: 10 - 90 %Rozsah měření venkovní vlhkosti vzduchu: 10 - 90 %Rozsah měření venkovní teploty: -40 - 65 °CMěřicí rozsah srážek: 0 mm - 9999 mmPočet senzory (max.): 1Hmotnost (vysílač): 987 gRozměry senzoru/ů: 388 x 750 x 340 mmRozsah měření rychlosti větru: 0 - 160 km/hInterval měření: 48 sRozměry (základní stanice): 122 x 173 x 31 mmRozměry (termosenzor/hydrosenzor): 388 x 750 x 340 mmRozsah měření tlaku vzduchu: 300 hPa - 1100 hPaMax. dosah (volný prostor): 100 mHmotnost (stanice): 322 gVybaveníVčetně softwareMontážní tyč s 2 úchytyPřenos všech data je prováděn 1 vysílačemVlastnostiDCF hodinyDatum°C/°F a 12/24-hodinový časový formátUkazatel efektivní teploty a rosného boduPaměť minimálních a maximálních hodnot Teploty interiéru/exteriéru a vnitřní/vnější vlhkosti vzduchuPředpověď počasí na následujících 12 až 24 hodin s grafickými symbolyUkazatel vývoje atmosferického tlaku za posledních 12 příp. 24 hodinFunkce alarmu při překročení nastavené rychlosti větru, úhrnu srážek, překročení vnější nebo vnitřní teploty či vlhkostiFunkce budíkuIndikace vybití baterií vnějších senzorůUmístění na stůl nebo montáž na zeďUSB konektor pro připojení k počítači (vč.)Software pro zobrazení a vyhodnocení naměřených datPodsvícený displejNastavitelná časová zónaRozsah dodávky:MeteostaniceVoděodolný venkovní senzor teploty/vlhkostiSrážkový senzorSenzor rychlosti větruSenzor směru větruMontážní držák (tyč) senzorů s 2 úchytyUSB kabelCD se softwarem (pro OS Windows a Windows XP - 32-bitové verze)
0,0 0
2890
4Home Bytové doplňky a dekorace Meteostanice a teploměry Meteostanice Bezdrátová meteostanice Professional USB

Bezdrátová meteostanice Professional USB

Doprava zdarma

Bezdrátová meteostanice Professional USB

Dostupnost: Vyprodáno

PopisMeteostanice s předpovědí na 12 až 24 hodin s DCF hodinami a profesionální výbavou senzorů. Kromě data a času ukazuje rosný bod, efektivní teplotu (Wind Chill), vývoj tlaku za posledních 24 hodin a maximální a minimální hodnoty venkovní teploty a vlhkosti.
Můžeme si nastavit funkci alarmu při překročení nastavené hodnoty rychlosti větru, úhrnu srážek, překročení vnější nebo vnitřní teploty. Součástí dodávky je SW pro zpracování naměřených údajů a USB kabel.
Senzory teploty/vlhkosti vzduchu, rychlosti/směru větru a deště mohou být přimontovány na tyč. Senzor rychlosti větru a deště je propojen se senzorem teploty a vlhkosti vzduchu. Vysílač pro přenos veškerých naměřených dat je integrován v senzoru teploty/vlhkosti vzduchu. Díky tomu jsou všechny senzory umístěny na jediném místě vašeho pozemku a navíc je pro jejich napájení potřeba jen 2 baterií. Zároveň je zde také jednodušší synchronizace všech senzorů s meteorologickou stanicí.
 
Technické parametry:
Napájení senzoru: Baterie AA (2x), není součástí dodávky
Napájení stanice: Baterie AA (2x), volitelně
Rozsah měření vnitřní teploty: 0 - 50 °C
Rozsah měření vnitřní vlhkosti vzduchu: 10 - 90 %
Rozsah měření venkovní vlhkosti vzduchu: 10 - 90 %
Rozsah měření venkovní teploty: -40 - 65 °C
Měřicí rozsah srážek: 0 mm - 9999 mm
Počet senzory (max.): 1
Hmotnost (vysílač): 987 g
Rozměry senzoru/ů: 388 x 750 x 340 mm
Rozsah měření rychlosti větru: 0 - 160 km/h
Interval měření: 48 s
Rozměry (základní stanice): 122 x 173 x 31 mm
Rozměry (termosenzor/hydrosenzor): 388 x 750 x 340 mm
Rozsah měření tlaku vzduchu: 300 hPa - 1100 hPa
Max. dosah (volný prostor): 100 m
Hmotnost (stanice): 322 g
 
Vybavení
Včetně software
Montážní tyč s 2 úchyty
Přenos všech data je prováděn 1 vysílačem
 
Vlastnosti
DCF hodiny
Datum
°C/°F a 12/24-hodinový časový formát
Ukazatel efektivní teploty a rosného bodu
Paměť minimálních a maximálních hodnot Teploty interiéru/exteriéru a vnitřní/vnější vlhkosti vzduchu
Předpověď počasí na následujících 12 až 24 hodin s grafickými symboly
Ukazatel vývoje atmosferického tlaku za posledních 12 příp. 24 hodin
Funkce alarmu při překročení nastavené rychlosti větru, úhrnu srážek, překročení vnější nebo vnitřní teploty či vlhkosti
Funkce budíku
Indikace vybití baterií vnějších senzorů
Umístění na stůl nebo montáž na zeď
USB konektor pro připojení k počítači (vč.)
Software pro zobrazení a vyhodnocení naměřených dat
Podsvícený displej
Nastavitelná časová zóna
 
Rozsah dodávky:
Meteostanice
Voděodolný venkovní senzor teploty/vlhkosti
Srážkový senzor
Senzor rychlosti větru
Senzor směru větru
Montážní držák (tyč) senzorů s 2 úchyty
USB kabel
CD se softwarem (pro OS Windows a Windows XP - 32-bitové verze)

 675592
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít