Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
AUTOPOLISH s nano a teflonem, 500 ml, Druchema AUTOPOLISH s nano a teflonem, 500 ml, Druchema
Tempo Autopolish s teflonem a nanočásticemi vychází z posledních výzkumů o ochraně a konzervaci laků. Ty prokázaly, že nanočástice posilují schopnost přípravku chránit lak před nepříznivými účinky počasí i škodlivin v ovzduší a ve spojení s teflonem jej zároveň dlouhodobě konzervují. Teflon podpořen nano částicemi vytvoří na karosérii automobilu tenkou kompaktní vrstvu, přes kterou se žádné vnější vlivy nedostanou. Tím chrání povrch auta před následky provozu i povětrnostními vlivy, dále před hmyzem, asfaltem, prachem, kyselými dešti, sluncem, popílkem a mnoho dalšími škodlivinami.
0,0 0
229
4Home Zahrada a hobby Auto-moto AUTOPOLISH s nano a teflonem, 500 ml, Druchema

AUTOPOLISH s nano a teflonem, 500 ml, Druchema

Výprodej

AUTOPOLISH s nano a teflonem, 500 ml, Druchema

Dostupnost: Vyprodáno

PopisTempo Autopolish s teflonem a nanočásticemi vychází z posledních výzkumů o ochraně a konzervaci laků. Ty prokázaly, že nanočástice posilují schopnost přípravku chránit lak před nepříznivými účinky počasí i škodlivin v ovzduší a ve spojení s teflonem jej zároveň dlouhodobě konzervují. Teflon podpořen nano částicemi vytvoří na karosérii automobilu tenkou kompaktní vrstvu, přes kterou se žádné vnější vlivy nedostanou. Tím chrání povrch auta před následky provozu i povětrnostními vlivy, dále před hmyzem, asfaltem, prachem, kyselými dešti, sluncem, popílkem a mnoho dalšími škodlivinami.

Objem: 500 ml
 603901
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít