Menu
Akupresurní masážní pantofle s přírodními kameny vel. S, 36 - 38 Akupresurní masážní pantofle s přírodními kameny vel. S, 36 - 38
Pořiďte si tyto skvělé masážní pantofle, které jsou vyrobeny z přírodních kamenů, nefritu, jaspisu, onyxu a měsíčního kamene, v souladu s tradičními čínskými metodami. Jejich prostřednictvím docílíte zmírnění únavy, bolesti, napětí, podpoříte kvalitní spánek a zlepšíte látkovou výměnu. Několikrát denně noste pantofle po dobu 10 - 20 minut. Zpočátku si můžete v sedě po pantoflích pošlapávat tak silně, jak je Vám to příjemné. Při prvních použitích se u některých lidí může díky citlivosti nervových zakončení objevit lehká bolest. Není však potřeba se znepokojovat, po určité době bolest sama zmizí. Po skončení nošení je vhodné vypít 300 m teplé vody k podpoře cirkulace krve a pročištění organismu. Upozornění: Nepoužívejte během těhotenství a menstruace. Pokud máte závažné onemocnění srdce a vysoký krevní tlak, pantofle byste neměli využívat. Pokud je onemocnění lehké, noste jen kratší dobu. Pantofle se nesmí namáčet do vody a čistit kyselými či zásaditými roztoky.
0,0 0
749

Akupresurní masážní pantofle s přírodními kameny vel. S, 36 - 38

Sleva -6%

Akupresurní masážní pantofle s přírodními kameny vel. S, 36 - 38

Velikostní varianty: 3 velikosti
Původně: 799 Kč | Sleva: 50 Kč 749 Kč  včetně DPH
Dostupnost: Skladem 2 ks
U vás: středa 24. 04. 2019  
Nákupem získáte 17 Pohoďáčků

PopisPořiďte si tyto skvělé masážní pantofle, které jsou vyrobeny z přírodních kamenů, nefritu, jaspisu, onyxu a měsíčního kamene, v souladu s tradičními čínskými metodami. Jejich prostřednictvím docílíte zmírnění únavy, bolesti, napětí, podpoříte kvalitní spánek a zlepšíte látkovou výměnu.
 
 
Několikrát denně noste pantofle po dobu 10 - 20 minut. Zpočátku si můžete v sedě po pantoflích pošlapávat tak silně, jak je Vám to příjemné. Při prvních použitích se u některých lidí může díky citlivosti nervových zakončení objevit lehká bolest. Není však potřeba se znepokojovat, po určité době bolest sama zmizí. Po skončení nošení je vhodné vypít 300 m teplé vody k podpoře cirkulace krve a pročištění organismu.
 
Upozornění: Nepoužívejte během těhotenství a menstruace. Pokud máte závažné onemocnění srdce a vysoký krevní tlak, pantofle byste neměli využívat. Pokud je onemocnění lehké, noste jen kratší dobu. Pantofle se nesmí namáčet do vody a čistit kyselými či zásaditými roztoky.

Barva: černá
Velikost: 36 - 38
Výška: 23,5 cm
 682816
Sdílet

Hodnocení

Tento produkt nemá žádné hodnocení

Dotazy

Tento produkt nemá žádné dotazy

Chci se zeptat

Uživatelské hodnocení

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní a marketingové účely společnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít