Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
Air guitar - elektronická kytara, vícebarevná Air guitar - elektronická kytara, vícebarevná
 tlačítka pro hraní akordů možnost připojit k externím reproduktorům Air guitar je vše, co potřebujete, k dokonalé hře na elektrickou kytaru. V jednom přístroji najdete kytaru, reproduktor, playback, vstupy a výstupy pro audio zařízení. Hlavní částí kytary zůstává samozřejmě dotykový laser, který vychází z krku kytary a Vy jej používáte jako běžné struny. Během přehrávání máte možnost předvést jak dokonalý je Váš rytmus.Pomocí kabelu, který je součástí balení, můžete Vaše představení pustit víc nahlas přes reproduktory Vaší televize nebo audio sestavy. Kytara je napájená dvěmi AA bateriemi, které nejsou součástí balení. Na zařízení najdete 7 tlačítek pro hraní akordů, 4 tlačítka pro změnu tónu, infračervený přijímač signálu, audio vstup. Přístroj je možné připojit k iPodu, MP3 přehřávači či počítači.
0,0 0
469
4Home Dárky a hračky Párty a gadgets Gadgets Gadgets originální dárky Air guitar - elektronická kytara, vícebarevná

Air guitar - elektronická kytara, vícebarevná

Air guitar - elektronická kytara, vícebarevná

Dostupnost: Vyprodáno

Popis  • tlačítka pro hraní akordů
  • možnost připojit k externím reproduktorům

Air guitar je vše, co potřebujete, k dokonalé hře na elektrickou kytaru. V jednom přístroji najdete kytaru, reproduktor, playback, vstupy a výstupy pro audio zařízení. Hlavní částí kytary zůstává samozřejmě dotykový laser, který vychází z krku kytary a Vy jej používáte jako běžné struny. Během přehrávání máte možnost předvést jak dokonalý je Váš rytmus.Pomocí kabelu, který je součástí balení, můžete Vaše představení pustit víc nahlas přes reproduktory Vaší televize nebo audio sestavy.

Kytara je napájená dvěmi AA bateriemi, které nejsou součástí balení. Na zařízení najdete 7 tlačítek pro hraní akordů, 4 tlačítka pro změnu tónu, infračervený přijímač signálu, audio vstup. Přístroj je možné připojit k iPodu, MP3 přehřávači či počítači.

Barva: mix barev
 501192
Sdílet

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít