Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
3D tapeta ROSE zlatá 3D tapeta ROSE zlatá
Křehkost tématu i materiálu. Skladbou prvků 3D tapety ROSE ve zlatém provedení vytvoříte ve Vašem interiéru nikdy neuvadající záhon růží. Originální dárek, vyznání lásky či doladění výjimečného dětského pokoje.3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objektů lze kombinovat pro vytvoření originální koláže.Instalace: nutný hladký a dobře připravený povrch. V závislosti na povrchu použijte šrouby, hřebíky nebo ocelové hřebíky. Na zadní stranu objektu lze také aplikovat lepidlo.Cena za 1 kus.
0,0 0
609

3D tapeta ROSE zlatá

3D tapeta ROSE zlatá

Dostupnost: Vyprodáno

PopisKřehkost tématu i materiálu. Skladbou prvků 3D tapety ROSE ve zlatém provedení vytvoříte ve Vašem interiéru nikdy neuvadající záhon růží. Originální dárek, vyznání lásky či doladění výjimečného dětského pokoje.
 
3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objektů lze kombinovat pro vytvoření originální koláže.
 
Instalace: nutný hladký a dobře připravený povrch. V závislosti na povrchu použijte šrouby, hřebíky nebo ocelové hřebíky. Na zadní stranu objektu lze také aplikovat lepidlo.
 
Cena za 1 kus.

Barva: zlatá
Materiál: porcelán
Šířka : 16 cm
Výška: 15 cm
 503069
Sdílet
studiopirscporcelain

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít