Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
3D tapeta ROSE platina 3D tapeta ROSE platina
Křehkost tématu i materiálu. Skladbou prvků 3D tapety ROSE v platinové glazuře vytvoříte ve Vašem interiéru nikdy neuvadající záhon růží. Originální dárek, vyznání lásky či doladění výjimečného dětského pokoje.3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objektů lze kombinovat pro vytvoření originální koláže.Instalace: nutný hladký a dobře připravený povrch. V závislosti na povrchu použijte šrouby, hřebíky nebo ocelové hřebíky. Na zadní stranu objektu lze také aplikovat lepidlo.Cena za 1 kus.
0,0 0
529

3D tapeta ROSE platina

3D tapeta ROSE platina

Dostupnost: Vyprodáno

PopisKřehkost tématu i materiálu. Skladbou prvků 3D tapety ROSE v platinové glazuře vytvoříte ve Vašem interiéru nikdy neuvadající záhon růží. Originální dárek, vyznání lásky či doladění výjimečného dětského pokoje.
 
3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objektů lze kombinovat pro vytvoření originální koláže.
 
Instalace: nutný hladký a dobře připravený povrch. V závislosti na povrchu použijte šrouby, hřebíky nebo ocelové hřebíky. Na zadní stranu objektu lze také aplikovat lepidlo.
 
Cena za 1 kus.

Barva: stříbrná
Materiál: porcelán
Šířka : 16 cm
Výška: 15 cm
 503068
Sdílet
studiopirscporcelain

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít