Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
3D tapeta Bubbles perleťová, sada 7 ks 3D tapeta Bubbles perleťová, sada 7 ks
3D tapeta BUBBLES perleťová v sobě nesou dvojitou křehkost - materiálu i barev. Odstíny růžových, modrých a šedých tónů posunují tyto tvary tématicky dál, do prostředí snu, fantazie, vzpomínek a bezčasí! Série BUBBLES je složena ze sedmi typů. S instalaci bublin na Vaší stěně a ve Vašem prostředí zastavíte čas a ocitnete se ve snu.3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objektů lze kombinovat pro vytvoření originální koláže.Instalace: nutný hladký a dobře připravený povrch. V závislosti na povrchu použijte šrouby, hřebíky nebo ocelové hřebíky. Na zadní stranu objektu lze také aplikovat lepidlo.Rozměry jednotlivých objektů: 26 x 20,5 cm 20,5 x 20,5 cm 21,8 x 17 cm 17 x 17 cm 14,5 x 13 cm 13 x 13 cm 9,4 x 9,4 cm
0,0 0
3789
4Home Bytové doplňky a dekorace Tapety a plakáty 3D tapety 3D tapeta Bubbles perleťová, sada 7 ks

3D tapeta Bubbles perleťová, sada 7 ks

Doprava zdarma

3D tapeta Bubbles perleťová, sada 7 ks

Dostupnost: Vyprodáno

Popis3D tapeta BUBBLES perleťová v sobě nesou dvojitou křehkost - materiálu i barev. Odstíny růžových, modrých a šedých tónů posunují tyto tvary tématicky dál, do prostředí snu, fantazie, vzpomínek a bezčasí! Série BUBBLES je složena ze sedmi typů. S instalaci bublin na Vaší stěně a ve Vašem prostředí zastavíte čas a ocitnete se ve snu.
 
3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objektů lze kombinovat pro vytvoření originální koláže.
 
Instalace: nutný hladký a dobře připravený povrch. V závislosti na povrchu použijte šrouby, hřebíky nebo ocelové hřebíky. Na zadní stranu objektu lze také aplikovat lepidlo.
 
Rozměry jednotlivých objektů:
 
26 x 20,5 cm
20,5 x 20,5 cm
21,8 x 17 cm
17 x 17 cm
14,5 x 13 cm
13 x 13 cm
9,4 x 9,4 cm

Barva: bílá
Materiál: porcelán
Počet kusů v sadě: 7 ks
 502034
Sdílet
studiopirscporcelain

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít