Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
3D tapeta Batmobile černá 3D tapeta Batmobile černá
3D tapeta BATMOBILE černá. Černá glazura na elegantní 3D tapetě BATMOBILE je hluboká a temná, v kvalitě jedinečná a baví nás! Hrdina z Gothamu Vám bude nablízku.3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objektů lze kombinovat pro vytvoření originální koláže.BATMOBILE můžete jednoduše instalovat stejným způsobem jako ostatní typy 3D tapet na zeď, ale může být i variantou stolního objektu.
0,0 0
429

3D tapeta Batmobile černá

3D tapeta Batmobile černá

Dostupnost: Vyprodáno

Popis3D tapeta BATMOBILE černá. Černá glazura na elegantní 3D tapetě BATMOBILE je hluboká a temná, v kvalitě jedinečná a baví nás! Hrdina z Gothamu Vám bude nablízku.
 
3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objektů lze kombinovat pro vytvoření originální koláže.
 
BATMOBILE můžete jednoduše instalovat stejným způsobem jako ostatní typy 3D tapet na zeď, ale může být i variantou stolního objektu.

Barva: černá
Délka: 29,5 cm
Materiál: porcelán
Šířka : 13,5 cm
 502823
Sdílet
studiopirscporcelain

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít