Abyste u nás nakoupili co nejpohodlněji, používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Používáme cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Menu
3D tapeta AIRPLANE platina 3D tapeta AIRPLANE platina
3D tapeta AIRPLANE platina vnese do interiéru letecké téma s jedinečností tématu i zpracování.Cestujte ve svém pokoji po nejkrásnějších koutech světa!3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objektů lze kombinovat pro vytvoření originální koláže.Instalace: nutný hladký a dobře připravený povrch. V závislosti na povrchu použijte šrouby, hřebíky nebo ocelové hřebíky. Na zadní stranu objektu lze také aplikovat lepidlo.Cena za 1 kus.
0,0 0
1079

3D tapeta AIRPLANE platina

Doprava zdarma

3D tapeta AIRPLANE platina

Dostupnost: Vyprodáno

Popis3D tapeta AIRPLANE platina vnese do interiéru letecké téma s jedinečností tématu i zpracování.
 
Cestujte ve svém pokoji po nejkrásnějších koutech světa!
 
3D tapety jsou unikátní porcelánové objekty (či sady objektů) určené k umístění na zeď. Jednotlivé motivy objektů lze kombinovat pro vytvoření originální koláže.
 
Instalace: nutný hladký a dobře připravený povrch. V závislosti na povrchu použijte šrouby, hřebíky nebo ocelové hřebíky. Na zadní stranu objektu lze také aplikovat lepidlo.
 
Cena za 1 kus.

Barva: stříbrná
Materiál: porcelán
Šířka : 28 cm
Výška: 25,5 cm
 503060
Sdílet
studiopirscporcelain

Mohlo by vás zajímat

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechte si ujít novinky a speciální nabídky.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a o všem se dozvíte jako první.

Váš názor nás zajímá!

Zavřít